Çin Yenidoğan Bebek Bezi Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sammi

Telefon numarası : +86-15859503280

Naber : +8615859503280

Free call
Quanzhou Dayi sanitary products Co., Ltd

Quanzhou Dayi sıhhi ürünler Co, Ltd

  • Quanzhou Dayi sanitary products Co., Ltd
  • Quanzhou Dayi sanitary products Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: Dayi No. Çalışanları: 40~60
Yıllık satış: 2 million-4 million Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: < 10%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Şirket tanıtımı:

Quanzhou Dayi Sanitary Products Co., Ltd., hijyenik ürünlerin profesyonel bir üreticisidir.Şirketimiz Ocak 2002'de kurulmuştur.

12 üretim hattımız var ve bebek bezleri, bebek pedleri, hijyenik pedler, külot gömlekleri, yetişkin bezleri, yetişkin pedleri ve kağıt havlular dahil olmak üzere her türlü tek kullanımlık hijyenik ürünleri üretiyoruz.Bu sektördeki uzun tarih ve zengin deneyim için, SAP buff hamuru, PE film, dokunmamış kağıt, havalı kağıt, kağıt mendil, sıcakta eriyen tutkal gibi tüm ilgili hammaddelerin yelpazesinde de ilerlemekteyiz. , spandeks kumaşlar, bebek bezleri için ön yan bantlar vb.Şu an için yıllık üretim değerimiz 2 milyon USD'dir.100'den fazla çalışanımız var.Kaliteli ürünler ve en rekabetçi fiyatı sağlamak için özel satış ve QC personel üyelerimiz var.İzlediğimiz tüm idealler, "önce en iyi hizmete dayalı kalite" felsefesine dayanmaktadır.

 

Üst düzey üretim kalitesi ve yüksek teknik kabiliyete sahibiz.Rekabetçi fiyatlarla üstün kaliteli ürünler sunabilir ve müşterilerin özel gereksinimlerini karşılayabiliriz.Bu hijyenik sektördeki uzun vadeli çabaların ardından ve güçlü üretim kabiliyetiyle müşterilerin gereksinimlerini tam olarak karşılayabiliriz.Rekabetçi fiyatlar, kaliteli ve üstün hizmet ile ürünlerimiz ülkemizin çoğu ilinde satılmakta ve Güneydoğu Asya, Afrika, Orta Doğu ve Güney Afrika'ya ihraç edilmektedir.Şu anda, her zaman buradayız, işbirliğinizi bekliyoruz!

Çin Quanzhou Dayi sanitary products Co., Ltd şirket Profili 0

 

 

Geçmiş

Şirket Geçmişi:

Quanzhou Dayi Sıhhi Ürünler Ltd.üretim endüstrisinin iyi geliştiği Fujian, Quanzhou'da bulunuyor.Şirket 2010 yılının ortalarında kurulmuştur. 10 yılı aşkın bir sürenin ardından, yüksek kaliteli Ar-Ge teknik kadrosuna sahibiz.Birçok patent sertifikası aldık ve uzun yıllardır ISO kalite sertifikası ve CE sertifikasını geçtik.

 

Firmamız 2016 yılında sıhhi ürünlerin ihracatından sorumlu bir dış ticaret departmanı kurmuştur.Bölüm üyelerinin dil becerileri ve ürün uzmanlıkları çok sağlamdır ve sıhhi ürünler endüstrisinde zengin deneyime sahiptirler.

Hizmet

Servisimiz:

Quanzhou Dayi Sanitary Products Co., Ltd., çevre dostu ve biyolojik olarak parçalanabilen bambu elyafından yapılmış ev aletleri ve hijyenik ürünlerin araştırılması, geliştirilmesi, üretimi ve satışı ile ilgilenmektedir.

1. Para İadeleri veya Değişim Desteği: Ürünlerin kalite sorunları olduğunda iade veya değişim kabul edilebilir. Müşterinin sıfır risk satın almasını ve endişesiz çalışmasını sağlayabilir.
2. Servis Desteği: Müşteri hizmetleri departmanımız, müşteri ve tüketici uyumluluklarını ele alıp çözecek ve 3 gün içinde tezini sunacaktır.


Ana Ürünler: Çevre dostu ve biyolojik olarak parçalanabilen bambu elyafı hijyenik ped, bebek bezi, ev kağıdı, yüz mendili, mendil, havlu ve banyo havlusu, iç çamaşırı, çorap.
Ana pazar: ABD, İngiltere, Avustralya, Fas, Meksika, Danimarka ve diğer ülke ve bölgeler
Onur: Gümrük Sınıf A işletme, Banka kredisi AA sınıfı, Alibaba Altın tedarikçisi
Bambu lifinin özelliği: Bambu lifinin su emilimi 3 kat pamuktur, yakın cilt düzinelerce kat, uvioresistant yaklaşık 41.7 kattır, bambu kutusu içerir, bakteri yok etme yeteneği ve antibakteriyel için en iyisidir ve çok sayıda antioksidan içerir, Serbest radikallerin vücut cildini etkili bir şekilde kaldırabilir, esnekliği koruyabilir, yaşlanmayı geciktirebilir ve bambu lifinin nefes alması lifte en yüksektir, uzmanlar "nefes lifi" olarak adlandırılır.
Bambu elyaf bebek bezi, mısır elyafının yumuşaklığı ve bambu elyafının süper su emilimi, antibakteriyel özellikleri ve bakteriostaz özellikleri ile üst ürün tabakası olarak patentli materyalimiz, mısır elyafı ve bambu elyafı dokunmamış ürünlerimizdir.Geleneksel sağlık gereçlerinin kadınlara ve bebeklere verdiği zararı temelden iyileştirin.

Çin Quanzhou Dayi sanitary products Co., Ltd şirket Profili 0

Ekibimiz

R&D Teknik Ekip:

Teknik kadromuz, sıhhi ürünler endüstrisinde 10 yıldan fazla bir süredir köklüdür çünkü işbirliği yaptığımız fabrikalarımız, bu endüstride 20 yıldan fazla süredir sağlam bir üretim temeline ve Ar-Ge gücüne sahiptir.Bu nedenle, müşterilerimize hem OEM hem de ODM hizmeti sunmak için güçlü Ar-Ge temelimiz var.Ayrıca, rekabet gücümüzü artırmak amacıyla ekibimizi daha ileriye taşımak için her yıl yeni ürün tasarım planı oluşturuyoruz.

 

Üretim Ekibi Tanıtımı:

Dış ticaret ekibimiz reklam sektöründe oldukça profesyoneldir ve reklamcılık ürünlerinde yaklaşık 6 yıllık deneyime sahiptir.Ayrıca, müşterilerin özel gereksinimlerine ve taleplerine göre size özel hizmet sunmak için profesyonel tasarım ekibimiz var.Özel ihtiyaçlarınız için size tavsiyelerde bulunuruz.

İşbirliği yaptığımız fabrikalar, 20 yılı aşkın bir süredir sıhhi ürünler endüstrisinde köklü ve sağlam bir üretim altyapısına ve Ar-Ge gücüne sahiptir.

Çin Quanzhou Dayi sanitary products Co., Ltd şirket Profili 0

 

Dış Ticaret Departmanı Girişleri:

Dış ticaret ekibimiz, kağıt mendil makinesi ihracatında 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.Müşterilerimize doğru, zamanında ve en son ürün bilgilerini sağlamak için sürekli ürün eğitimi ve değerlendirmesi aldık.İyi iletişim becerilerine sahibiz ve size verimli ve etkili teknik destek ve satış sonrası hizmet sunmayı amaçlayan müşterilerimizle sıkı ilişkilerimiz var.Makinelerimiz ve ilgili cihazlarımızla ilgili bazı problemler bulduğunuzda size kolaylık sağlamak için sorunlarınızı e-posta, telefon veya görüntülü konuşma yoluyla çözeriz.Ayrıca, müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği ve memnuniyet sağlamak için, müşterilerimiz için makul maliyet ve optimize edilmiş kalite için olayları olabildiğince hızlı bir şekilde düzeltirdik.

Çin Quanzhou Dayi sanitary products Co., Ltd şirket Profili 1

  • Allen

    Allen
  • Aslan burcu

    Aslan
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin